Картка Rozetka

Відгуки покупців про Універсальне проникне мастило Sigma 400 мл (6370171)

Код:  155835303
Оцінка користувачів 4.46/5
на основі 29 відгуків
  • 5 зiрок
    19 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Євгеній П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Відмінне мастило. Поєднання ціна-якість!

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня !
      Дякуємо за відгук

  • Артем
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    336 грамм
    И это с тарой

    Недоліки:
    Обман в миллилитрах
    • Дмитро

      Так а скільки мілілітрів то?

    • Артем С***

      Масло - 400мл = 372 грамма

  • Олексій М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший заміник вд 40, добре справляється з своєю задачею

    Переваги:
    Доступність, робе свою справу чудово
  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отличная ВД-шка. Сколько уже с ней всего пооткручивал - не перечесть. Только в очень крайних и сложных случаях прикипевших-приржавевших гаек не удавалось открутить, только нагревом, а так работает на ура. И как очиститель, например, если лень разбирать велосипедную трещотку, пропшикал - грязь вытекла - всё, снова трещит. В общем, доволен.

    Переваги:
    Цена
  • Евгений С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Комплектация полная.

    Переваги:
    Ещё не пробовал.
    Недоліки:
    Пока нет.
  • Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все супер, виконує свою функцію.

  • Влад В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    MD-40 не потребує додаткової реклами!

    Переваги:
    MD-40 не потребує додаткової реклами!
  • Сергей Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    С своими задачами справляется

    Переваги:
    Цена, объем
    Недоліки:
    -
  • вова б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Якість гарна

  • Yaroslav M***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    ОК!

    Переваги:
    -
    Недоліки:
    -
  • лутаева н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Не погана альтернатива wd-40.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не wd-40
  • Олена Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купували на дачу для змащення замків і інших господарчих потреб. Те що треба!

    Переваги:
    За ці гроші чудова покупка.
    Недоліки:
    Немає, але це не WD 40)))
  • Хоменко О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарне мастило.

    Переваги:
    Ціна Якість
    Недоліки:
    Нема
  • Иван К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все гуд,все колпачки на месте,полностью выполняет свою функцию ,

    Переваги:
    Цена, объем,ничем не отличается от вд 40
    Недоліки:
    Нема
  • Виталий С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отлично. Цена приятная.

  • Lex A***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Смазывает и имеет многие свойства, что были и у оригинала, но нет уайт-спирта, основы оригинального ВД

    Переваги:
    Смазывает и имеет многие свойства, что были и у оригинала
    Недоліки:
    Нет Уайт-спирта
  • Павел К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Мастило

  • Виктор Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Баллон пришёл без распылителя. Судя по другим отзывам, это регулярное событие. Прошу дополнить товар недостающим элементом - распылителем. За счёт продавца.

    Переваги:
    Соответствует описанию
    Недоліки:
    Некомплект
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в техпідтримку.

  • Александр Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    На картинке изображена емкость с логотипом WD 40 по факту приходит балон ничего общего не имеющий с амереканском бредом. По качеству гораздо хуже чем WD. Обман.

    • Гість

      на фото на сайті не WD

    • Андрей Ш***

      Читай характеристику, там указано производитель Украина.

  • Андріан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Відповідає опису

  • Іван К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороше мастило, тільки забули покласти трубочку розпилювач. Добре що в мене із старої банки трубка є.

  • Дмитро В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Засіб отримав без розпилювача під ковпачком. Шкода, що розпакував товар вже вдома. До служби підтримки Розетки вже звернувся - дуже цікаво, що мені запропонують :) Так що будьте уважні та перевіряйте комплектність товару за можливості відразу при отриманні

    Переваги:
    Поки не напишу, бо ще не користувався - адже розпилювач відсутній
    Недоліки:
    Очікую, що не знайду
  • Александр Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Замечательное средство. Главное не торопиться. Аккуратно через трубочку(она крепится на банке и ее , если не знаешь , можно не заметить) опрыскиваешь проблемное место. Минут через 30, если не очень сильно заржавело, можно пробовать. По своему опыту : после трех - четырех раз обработки все выкручивается, снимается ...

    Переваги:
    Гарантия успеха
    Недоліки:
    Нет
  • Вадим В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    ємність неповна хоча це компенсується ціною!
    Запах взагалі як там соляра !

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    ємність неповна! запах не в/д а якоїсь соляри!
  • Черкавський Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    вказаний об'єм 400 мл явно заявленого об'єму там не буде, зважив кожен спрей балон з ковпачком та трубочкою яка йде в комплекті . Маса одного 338грам а другий 340грам хоча маса самого наповнення балончика (спрея) має бути 385грам а з тарою має бути більше ніж 400 грам..

    Переваги:
    Ціна
    • Александр С***

      Ярослав, це ж не вода, зваж 1л бензину - зрозумієш.
      400 мл розчинника - не важать 400 г.

      якщо зважиш новий вд-40 напиши результат, цікаво - бо сушім надлегкого уайтспирита в вжким мінеральним маслом й углекислотою - має свою щильність (не знаю яку саме)

  • Черкавський Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отримав замовлення купував 2 шт по 400мл перевірив по масі один 340грам другий 338грам хоча важив в тарі з кришечкою і трубочка яка йде в комплекті... Маса повинна бути більше ніж 400 грам а вона навіть не доходить до цього .... Обманюють...

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Невідповідність заявленого обєму
    • Костя К***

      С чего вы взяли что он должен весить 400 грамм? Там же не просто вода налита) Масло всегда легче, так как у него меньше плотность.

    • Черкавський Я***

      1 літр бензину який в якого густина і в'язкість менша ніж у мастила важить 850 грам

    • Вячеслав В***

      Плотность 0.8 г/мл
      0.8*400=320 грам без тари

  • Владислав М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    За такую цену для бытовых целей вполне неплохо. Хотя конечно существенно уступает WD-40.

    Переваги:
    Невысокая цена.
    Недоліки:
    Надо использовать в разных ситуациях, а потом судить о недостатках.
  • Дмитро
    Продавець: Rozetka

    З якого переляку мінімальна сума замовлення 200 грн? Вже багато років клієнт Rozetka, але мабуть будемо прощатися.

    Переваги:
    Не виявлено, не зміг придбати
    Недоліки:
    Мінімальна ціна замовлення 200 грн
  • Александр К***
    Продавець: Rozetka

    Товар возврату не подлежит, заказ от 2 штук

    • Костя К***

      Вроде можно вернуть в течении 14 дней.