- Александр М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Товаром більш менш задоволений. Грає.Чогось грандіозного не очікував.За таку ціну нормально.Купляв як тимчасову заміну,бо в старому магнітофоні Panasonic вийшла з ладу кнопка живлення(здавав в ремонт) В користуванні місяць.за цей час можу назвати та -
З плюсів звісно ціна,працює функція bt та aux,на диво непоганий мікрофон при розмові hands free
З мінусів середній звук,просто щоб грало,радіо ловить, але порівняно зі старим магнітофоном слабо,два рази не міг підключити bt ,допомогла кнопка reset. Немає налаштувань окрім єквалайзера.
Висновок,хто хоче щоб просто грало то супер,а ті хто хоче слухати музику,раджу заплатити більше. - ТетянаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купила на подарунок для брата, він щасливий на 1000%. Якість звуку класна, блютуз працює, що було головною умовою. Підключили швидко і легко. Працює вже більше місяця.
Представник постачальникаДякуємо за такий теплий відгук!
Нам дуже приємно, що автомагнітола UFT JSD-520BT виправдала ваші очікування та подарувала братові позитивні емоції. Раді чути, що якість звуку, Bluetooth і легкість підключення залишилися на високому рівні. Нехай магнітола й надалі радує стабільною роботою і дарує тільки гарний настрій у дорозі
- Андрій К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вказана не достовірна інформація! Передня панель НЕ знімна!
- ВалерийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Для своей цены очень даже нечего. FLAC тянет, звук хорош. Басс можно подкрутить, эквалайзер простенький, но есть.
Представник постачальникаДякуємо за розгорнутий відгук, бажаємо приємного користування!
