- Сергей Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Shop_TVK_CV. Емкость: 1
Все влаштовує з своєю роботою зправляється блиск дає
- ВолодимирОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Перепробував майже всю хімію від Новакс , з активної піни гарно показав себе 2-х комплнентна піна, чорніння шин фіолетовий гель топ, а вот віск розчарував так само як і очищувач шкіри Лезар , користувався воском Ventura , по факту Ventura nano ідентичний тільки запах вишні і колір, за це переплата в два рази, незнаю чи є смисл купувати Ventura ultra
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- До першої мийки
- АлексОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Отличный воск, машина горит!
Вытирается нормально.- Достоинства:
- Супер эффект и недорого
- Недостатки:
- Нет
- Представник постачальника
Доброго дня.Дякуємо за Ваш відгук.
- Олександр С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Порівняно з холодним віском в спреї К2,Новакс набагато якісніше і довше тримається після нанесення.Однозначно вартує своїх коштів.Результат 100% та довго тримається на авто.
- Достоинства:
- Якісний,працює,економний у використанні
- Недостатки:
- Відсутні
- Представник постачальника
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук.
- Артем
в якій пропорції розводите та як використовуєте?
- Геннадий М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Вирішив доповнити свій попередній відгук, адже немає меж моєму обуренню. Як на мене - це не віск, а якісь пахнюча рідина без будь-яких властивостей. Як вже казав раніше - жодного гідрофобного покриття він не створює. Воду взагалі не відштовхує. Пилюка аж липне. Вчора на вечір вимив машину в 3 фази, зранку дивлюся - і це якийсь жах. Там де не було конденсату поналипало всього з атмосфери. А там, де утворився ранковий конденсат - там засохлі потьоки від крапель які ще треба постаратись витерти... Єдиний ефект - блиск після мийки.
- Достоинства:
- Підсилює блиск
- Недостатки:
- Безкорисний
- Представник постачальника
Доброго дня. Щоб зрозуміти причину чому віст не працює у Вас на машині, будь ласка дайте відповідь на декілька запитань:
В яких пропорціях розбавляли? Як Ви його наносили на авто? Чи змивали віск водою після нанесення? - Геннадий М***
Доброго дня.
1. Розводив зпершу по інструкції. Вода-водою. Потім в значно більшій пропорції.
2. Наносив помповим ручним розпилювачем.
3. Водою не змивав. Розполірував, як вказано в інструкції.
Короче кажучи, я зрозумів в чому влесне справа. А справа от в чому - це не зовсім віск в класичному моєму розумінні. Я розвів його в пропорції 1:20 і залив в тригерний пульверизатор. В такому вигляді його можна возити з собою і використовувати як Квік Детейлер. Тобто, коли потрібно щось підчистити, або витерти підсохші краплі і не зашкодити козову. Як бонус отримуємо приємний аромат і якийсь гідрофоб. Але, як 3-я фаза мийки, цей засіб ні про що. - Представник постачальника
Доброго дня. Суть даного воску осушення авто після мийки.
При розведенні згідно інструкції 1:100 -1:150 ми маємо рідину яка наноситься на мокрий автомобіль і "стягує" воду, і Вам залишається тільки витерти незначні залишки води на кузові.
При розведенні 1:20 (чого категорично не рекомендуємо) активні компоненти не розведені в правильній пропорції, і при нанесенні на автомобіль
дають зворотній ефект зокрема утворюється липка емульсія, сиві смуги на авто, та краплини воску на кузові.
Спробуйте розвезти згідно інструкції(1:100-150 ),нанести на мокру машину, та змити водою(бажано осмосом).
- Олександр Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Эфекта пока незаметил но хватает реально на долго. На мойках в городе такой используют, так что и мне сойдет
- Представник постачальника
Доброго дня .Дякуємо за Ваш відгук.
- Геннадій М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Щось мені не зайшов цей віск. Наносив ручним помповим розпилювачем. Зробив все, як по інструкції, але гідрофобного ефекту майже не помітив. Вода стояла краплями на кузові і нікуди не збиралась скочуватись. Можливо я переоцінив властивості даного засобу, але переглядаючи відео інших подібних восків, складається враження, що тут щось не так. Там вода злітала з машини і залишалось ії тільки протерти. А я її не протирав, а витирав. І пішло на це 2 фібри щільністю 1200. В мене це перший холодний рідкий віск, може я щось не так роблю - підкажіть якщо що. Раніше наносив твердий Софт99 і там все наочно видно. Короче кажучи, є літр цього воску і, враховуючи його концентрацію, його на довго вистачить, але сенсу в ньому я не побачив. Хоча побачимо, як він під час дощу спрацює.
- БогданОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
По факту из этой литрушки выйдет литров 10
эффект небольшой есть, но такой штукой желательно разбавлять 200-300 г концентрата на 5л воды и использовать после каждой мойки, тогда будет заметно использование
Гидрофоб слабый- Достоинства:
- Адекватная цена, расход
- Недостатки:
- Слишком неправдиво написана рекомендация от производителя 1:100
- Представник постачальника
Доброго дня.Дякуємо за Ваш відгук.
- Владимир С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Гарна річ!
Надає автомобілю гарний блиск!- Достоинства:
- Легкість нанесення, економічність, блиск, захист лфп автомобіля.
- Недостатки:
- Немає.
- Представник постачальника
Доброго дня.Дякуємо за Ваш відгук.
- Андрій Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Класна річ. Надає блиск після миття авто.
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Нема
- Олександр О***Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Надає гарний блиск, гідрофобний ефект більш менш нормальний. В цілому віск сподобався.
- Достоинства:
- Надає гарний блиск
