- ИгорьОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Всім добро дня, цим холодним воском користуюся давно і ніколи ніяких питань не було, використовую пропорцію 1/100 і то інколи думаю, що сильно багато воску в цій пропорції, зменшувати або збільшувати пропорції воску не думав і не планую, все працює чудово. З приводу коли ви наносите віск на автомобіль то автомобіль у вас повинен бути сильно вогким, тобто змили авто після піни і одразу потрібно наносити віск, не під сильним тиском, а просто обливаєте під невеликим напором, даєте до 2 хвилин постояти автомобілю і після цього витераєте насухо автомобільною мікрофіброю і все готово. Також якщо у вас з вашого бачка мийки під час вскривання воском виходить піна, зверніть увагу на то, що якщо у вас банка піногенератора одна то її після піни потрібно вимити, або хоч би сполоснути.
- Достоинства:
- Хороший віск.
- Недостатки:
- Немає.
- Представник постачальника
Дякуємо за відгук! Раді, що ви задоволені якістю та надійністю товару. Користуйтесь із задоволенням!
- ДмитроОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Користувався раніше іншими засобами, і там чітко прописано в інструкції - розвести 1 до 10, нанести на вологе авто, зачекати пів хвилини, змити водою. І це працювало.
Тут на етикетці позаду, вказано - розвести один до 150!!! на хвилиночку. У мийки високого тиску резервуар для активної піни напевно з 1 л. Тобто якщо брати навіть не 1 до 150, а 1 до 100, то це 10 грамів на 1 літр. Тобто однієї ємності цього засобу (5л), вистачить на 500-750 мийок. Це просто - вічний двигун. Навіть якщо машину мити 1 раз на тиждень, то виходить - 5 років ))))) А якщо 1 раз на два тижні, то 10 років ))))) Взагалі на кого цей маразм розрахований?
Але поїхали далі. Вказано - нанести на вологий автомобіль і витерти. Все! Не вказано скільки витрумувати часу, не вкзано, що треба змити. Просто - нанести і витерти замшою. Ок. Як написано так я і зробив. Але ж воно як не крути перетворюється на піну під час нанесення з Керхера, і ця біла піна застрягає у всіх щілинках і зазорах. Ок, напевно так і треба. Почав витирати фіброю. В інструкції доречі вказано, що воно дуже шкодить шкірі, тому взяв рукавиці гумові. Все протер. Іііііі..... Ну такий собі я скажу результат. Взагалі не зрозумілий.
Але саме цікаве, що показання Експрта Розетки відрізняються прм тут. У відгуках одну інструкцію прописали, де не треба змивати, а у питаннях - пишуть змивати ))))
Шапіто.
В будь якому разі, яка ціна така і якість - сумнівна.- Представник постачальника
Доброго дня! Дякуємо за детальний відгук та приділений час.
Холодний віск Nowax Ventura дійсно є висококонцентрованим засобом, тому рекомендоване виробником розведення до 1:150 є нормальним для цього продукту. Водночас слід враховувати, що оптимальна концентрація може відрізнятися залежно від жорсткості води, типу обладнання та способу нанесення. Саме тому на практиці в окремих випадках допускається використання більш концентрованого розчину (наприклад, 1:100 або навіть більше), щоб досягти бажаного ефекту.
Щодо способу застосування, рекомендуємо після нанесення засобу на вологий автомобіль змити його чистою водою, а потім висушити поверхню мікрофіброю. Це дозволяє уникнути залишків піни у щілинах та забезпечує рівномірний захисний шар.
Дякуємо, що звернули увагу на розбіжності в інформації щодо використання. Ми обов’язково передамо Ваші зауваження виробнику для уточнення інструкції та уніфікації рекомендацій. - Игорь
Добро дня, Дмитре не потрібно вводити людей в оману, цим холодним воском користуюся давно і ніколи ніяких питань не було, використовую пропорцію 1/100 і то інколи думаю, що сильно багато воску в цій пропорції, зменшувати або збільшувати пропорції воску не думав і не планую, все працює чудово. З приводу коли ви наносите віск на автомобіль то автомобіль у вас повинен бути сильно вогким, тобто змили авто після піни і одразу потрібно наносити віск, не під сильним тиском, а просто обливаєте під невеликим напором, даєте до 2 хвилин постояти автомобілю і після цього витераєте насухо автомобільною мікрофіброю і все готово. Також якщо у вас з вашого бачка мийки під час вскривання воском виходить піна, зверніть увагу на то, що якщо у вас банка піногенератора одна то її після піни потрібно вимити, або хоч би сполоснути.
- СтепанОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Рекомендую. Хороший віск. Пил не так швидко утворюється на авто. Авто гарно блищить після миття. Маю також активну піну сігма від цього бренду, повністю задоволений.
- Достоинства:
- Запобігає швидкому накопиченню пилу на авто
- Недостатки:
- Немає.
- Представник постачальника
Дякуємо за відгук! Раді, що ви задоволені якістю та надійністю товару. Користуйтесь із задоволенням!
- Бабенко М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Працює
- Представник постачальника
Доброго дня! Дякуємо за відгук!
- АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Сушить норм блиск насиченість кольору
- Роман К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Ціна якість, додає гідрофоб що допомагає при сушці авто та хороший блиск.
- Павло Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1
Ціна якість
- Анна П***Отзыв от покупателя. Продавец: Kermo. Емкость: 5
Віск супер. Авто блищить як нове. Після мийки вся волога збирається за один рух серветки, не потрібно по декілька разів натирати.
Рекомендую!!!- Недостатки:
- Немає
- Продавец Kermo
Дякуємо за відгук. Раді, що товар вам сподобався і виправдав очікування.
- РусланОтзыв от покупателя. Продавец: Kermo. Емкость: 1
Хороший засіб,який при правильному використанні виконує свої функції.
- Достоинства:
- Економний,має гідрофоб,додає блиску
- Яненко С***Отзыв от покупателя. Продавец: Kermo. Емкость: 1
Рекомендую до використання.
- Достоинства:
- Легко наноситься. Відштовхує бруд та воду. Мала витрата. Невелика ціна.
- Недостатки:
- Не знайшов.
- Продавец Don Lido
Дякуємо за відгук!
