Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Поліроль восковий для кузова K2 Color Max чорний 250 мл (K020CAN)

Код:  437061281
Оценка пользователей 3.94/5
на основе 18 отзывов
  • 5 звезд
    6 оценок
  • 4 звезд
    6 оценок
  • 3 звезд
    2 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Андрій К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: aksesuaryAVTOhimiya. Емкость: 0.25

    Гарний блиск

  • Ігор П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.25

    В цілому за свої гроші більшого не очікував. Поліроллю назвати взагалі ніяк не можу, не прибирає навіть найменшої «сітки», маленькі сколи підфарбовує, наскільки це тривало нз.

    По блиску особливої різниці не помітив, авто не дуже затягане, на гіршому покритті можливо краще буде помітний ефект.

    Як захисне покриття після мийки можливо, якийсь гідрофоб є, але знову ж наскільки він протримається і чи не буде збирати на себе пил навпаки покаже час.

    Наносив аплікатором цього з бренду, дозполіровував новою мʼякою фіброю.

    Можливо треба наносити дуже великий шар для заявленого ефекту

    Достоинства:
    Ціна, якийсь гідрофобний ефект все ж таки є, можливо як захисне покриття на пару мийок трохи підмальовує невеликі сколи лфп
    Недостатки:
    Зовсім не поліроль, не прибирає ніяких подряпин
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар, раніше таких відгуків не отримували.

  • Тарас Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.25

    Ефект надає. Руки чорні і нігті якщо працювати без рукавиць. Хоча блиск кращий стає. Але це по зусиллям як твердий віск наносити. Твердий віск хоч тримається довго. А тут на одну мийку. Тому в загальному враження негативні. Наносив поліроль в 22. Не на сонці. Не нагріте авто. В тіні. Висохло і стало авто дуже мутне. Потім 2 години полірування. Напряжно

    Достоинства:
    Авто краще блистить
    Недостатки:
    Пилюка сідає досить сильно. Дуже багато часу треба щоб розполірувати. Дуже багато часу йде на нанесення і після полірування руки болять.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Підкажіть, чи використовували засіб згідно інструкції?

  • Максим Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.25

    Дуже не поганий результат на свою ціну

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Андрей Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.5

    Подряпини, навіть легкі, не усуває, це не полірувальна паста. Якщо кузов в нормальному доглянутому стані, (свіже авто) то дана поліроль освіжить, надасть додатковий блиск, глибину кольору, гідрофобний ефект. Якщо ж кузов затасканий, не беріть, бо Вам до поліровщиків. Гарно наноситься, легко розполіровується, не залишає слідів на пластику та хрому. Пляшки вистачить мінімум на 3 поліровки. Рекомендую брати для чорного кольору свіжих авто з не затасканим ЛКП.

    Достоинства:
    Об'єм, не дорога, надає блиск та освіжає колір.
    Недостатки:
    Бруднить руки, взагалі не усуває подряпини.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Тетяна Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.5

    Придбала поліроль вперше. По відгуках. Дуже переживала, як його наносити, щоби не пошкодити авто. Виявилось все просто, ютуб у поміч ) Єдина складність - фізично прикладати зусилля для розтирання (саме полірування) поверхні. Але, якщо врахувати всі поради, то проблем не має бути.

    Все що потрібно для процесу: губка для нанесення, ганчірочки для полірування (я брала Фрекен бок), рукавиці (бо поліроль все ж таки із фарбою), хоча доволі легко змивається водою з рук, але не з під нігтів ).

    Кузов після полірування як новий! Яскравий, ніби тільки з під станка. Гладенький, прям чудо! Лако-фарбове покриття значно краще виглядає. Увагу і косметичні процедури люблять усі, авто не виключення. Дощові краплі і навіть пил легко стираються без розводів і зусиль. Я у захваті. Дякую виробнику!

    Лайфхак з досвіду. Ганчіркою, якою полірувала кузов по закінченню протерла скло. Без додавання поліролю, просто саме тією гарчіркою, залишками поліролі так скажімо. Віск зробив своє і скло придбало ефект антидощ. Бруд і краплі не затримуються. Особисто я беру собі це на замітку і іншим раджу спробувати. Не пожалкуєте!

    Окремо хочу подякувати продавцю за увагу до покупців під час пакування товару. Придбала різні мастила і цей поліроль. Враховуючи, що він йде у пластиковій пляшці його додатково обмотали у плівку. Тому дійшов без неприємностей і загидженого вмісту усієї посилки.

    Із задоволенням раджу товар і продавця. Дякую

    Достоинства:
    Якісний поліроль
    Недостатки:
    Не наноситься самостійно, треба попрацювати )))
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш позитивний коментар!

  • Василь В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.25

    Непогано заполіровує на чорному авто трішки прибирає сітку та тусклість , колір авто стає більш насичений , брав за 700 грн , і цей для зрівняння , на мою думку цей кращий та не залишає жирних плям, в порівнянні з дорощим.Попрацювати потрібно пару годин, а змиває за ,1-2 мийки авто. Але як на підготовку до продажу ,натерти та не їздити то те що треба).

    Достоинства:
    Недорого
    Недостатки:
    За такі гроші немає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Денис Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: AutoSM. Емкость: 0.25

    Полная туфта , деньги на ветер,не чего не убирает,не полирует

    Достоинства:
    Нет
    Недостатки:
    Не роботает вообще
    • Продавец  AutoSM

      Нам дуже шкода, що продукт не виправдав ваших очікувань. Виробник рекомендує чітко притримуватися інструкції з використання, ви користувалися згідно інструкції? Раніше негативних відгуків не отримували про цей товар.

  • Богдан К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.5

    Як на мене то засіб супер дієвий. Вау ефект спостерігається на відполірованому кузові. Якщо лкп трохи втомлено то просто надасть блиск

    Достоинства:
    Ціна якість
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Максим В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.25

    Виконує свої функції повністю, зручна фасовка

    Достоинства:
    Доступна ціна
    Недостатки:
    Не дає додаткового ефекту за рахунок чорного кольору, немає різниці між цим і звичайним.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Кудрик П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.25

    Свої функції виконує

    Достоинства:
    Ціна- якість
    Недостатки:
    Немає
  • Валерій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.25

    Хороша річ,гарно заполіровує подряпини на чорному авто.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.5

    Блеск будет, хватит на пару недель
    Наносить легко, располировка хорошая
    За эту сумму адекватное средство, но царапины закрасит только очень мелкие
    Для того, что бы освежить черный цвет подойдет

    Достоинства:
    Обычная полироль за хорошую цену, с большим обьемом
    Недостатки:
    Нету
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Владислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.5

    Якщо відверто взагалі не розумію навіщо дана поліроль. Від звичайного воску ефект іто ліпший.

    Достоинства:
    Не помітив
    Недостатки:
    Навіть дрібні царапини не прибирає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не підійшов наш товар, раніше таких відгуків не отримували.

  • Александр П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.5

    Так себе, ожидания по цене

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не підійшов наш товар, зазвичай, таких відгуків не отримували.

  • Алексей С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.5

    На черной машине - супер

    Достоинства:
    Эффект
    Недостатки:
    Работа в перчатках
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Владислав Т***
    Продавец: Rozetka. Емкость: 0.25

    Э питання?

    Достоинства:
    На фото все видно
    Недостатки:
    Які недоліки?
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Сергей М***
    Продавец: Rozetka. Емкость: 0.2

    Сплатив замовлення на дві позиції, надійшла одна, за другу обіцяли повернути кошти на протязі 10днів. скоро вже два місяці чекаю повернення коштів... Не раджу передплату за товар! Кошти зникають!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня! Передали інформацію для покращення сервісу, вибачте за незручності.

    • Сергей М***

      Кошти так і не повернули, шахоаї...

    • Гість

      Спробуйте звернутися до Розетки через телеграм ссылка