Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Отзывы покупателей о Защитное покрытие полимерное для лака Sonax ProfiLine NetShield Высокоглянцевое До 6 месяцев 223300

Код:  439700201
Оценка пользователей 4.92/5
на основе 15 отзывов
  • 5 звезд
    11 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Годованец Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Працює ідеально!

    Але підготовувати авто до нанесення - це час , нічого не поробиш.

    Після використання авто вже 7-8 раз мию на мийці - ефект супер.

    Стосовно подряпин - дуже мілкі затоновує, все інше - не вірте не працює.

    Гідрофоб - 1000% відмінний.

    Рекомендую для авто

  • Андрей Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Бомба вода отлетает

    Достоинства:
    Защита лкп
    Недостатки:
    Нет
  • Ігор С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Хороша і зручна штука. Захист точно є, бажано використовувати як фінальний шар після застосування воскового поліролю

    Достоинства:
    Форма спрею, економний розхід
    Недостатки:
    -
  • Владимир Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    2 месяца прощло эфект не ушол, снег смахнул и как будто только с мойки. Удивился что настолько круто работает.

    Достоинства:
    Реально работает
  • Татур А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Отлично

  • Борис П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Якщо все вірно зробити по інструкції, то дійсно оновлює візуально лакове покриття, робить захист, вода і бруд не затримується на поверхні. На мийці значно легше і швидше мити автомобіль. Орієнтовно 4-5 місяці захист тримається точно, далі треба оновлювати і повторити бажано обробку.

    Достоинства:
    Якість, захисне покриття на 4-5 місяці точно
  • Маркович С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Гарний засіб!

  • Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Результат подобається, але останнім часом ліньки підготовлювати бібіку до нанесення цього засобу.
    Як роблю я: мию піною, потім змиваю водою. Наношу піну знову, проходжусь ганчіркою залишившийся статичний бруд, змиваю водою. Далі очищення від бітуму, знову змити водою. Потім глина лубрикант змити осмосом висушити на сухо= гладенька поверхня кузову. Далі в ідеалі треба знежирити поверхню, але минулого разу просто забув. Потім наносити уже цей засіб локально і розполіровувати фібрами м'якими.
    Гарантую, що ефект ви побачите та відчуєте, а саме:
    1. глибина кольору- відчутний ефект, бричка юуде аж сяяти, ніби ви сфотографували авто і наклали якийсь фільтр на фото.
    2. Гідрофоб відчутний. Були дощі два дні підряд, усе злітало як шалене, особливо на швидкості.
    Цікаве спостереження: ранок, осінь, вологість висока, багато краплинок на машині, ви сіли, починаєте рух, ці краплини зибираються у великі, потім ще більші і потік повітря не дає усій цій вже калюжі на капоті стекти до низу. Тут або прискоритись, щоб набігаючий потік здув його, або навпаки пригальмувати і вода стече сама, але трохи бризне на лобове. Але то таке на дастері, аеродинаміка як у цегли, на більш обтічних машинах ви цього не помітите, це просто ділюсь цікавим спостереженням, бо на легковій такого не було.
    А саме на швидкості, у моєму випадку більше 80- просто сухий капот, краплина не встигає прилипнути. Якщо зробите антидощ(не цим засобом, він для скла не призначений) то взагалі двірниками певну ділянку траси зможете проїхати без двірників авто.
    3. Якщо сухий день, то велика вірогідність того, що машина припаде пилом, але змити водою і тиждень можна спостерігати чудовий вигляд авто, звісно, якщо не гоцати по полям і багнюці.
    4. Якщо є легка(наголошую! Легка) павутинка на лкп від вашого бережного ставлення до авто(сарказм), то цей засіб її скриє на певний час.
    Перший раз коли наносив, то випадково зачепив скло і цей полімер там тримався дійсно пів року.
    На кросовер десь 4 рази точно вийде обробити.

    Достоинства:
    1. Насиченість кольору після нанесення
    2. Гідрофобний ефект, все стікає і поверхня виглядаєсухою, без залишок плям від дощу
    3. Приховує дрібні недоліки, але не глибокі царапки, дива з ними не зробить.
    Недостатки:
    Потребує педантичної підготовки поверхні лкп для дійсно вражаючого результату, який буде триматись із стабільним ефектом 4 і більше мийок, далі буде працювати, але не так яскраво виражено.
  • Виталий Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Действительно рабочий спрей
    Очень классный гидрофоб
    Эффект сохраняется даже после 3-4 моек
    Легко наносится

    Достоинства:
    Реальный эффект от применения
    Недостатки:
    Нет
    • Виталий

      3 - 4 мийки і все???? Це взагалі ні про що і смішно, я машину можу мити 3 рази на місяць, який тоді сенс з цим заморочуватись. Тоді вже краще віск Soft99, він набагато більше мийок витримує і судячи з коментів краще тримається ніж цей спрей.!

  • Дмитрий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Очень легко наносится. Прекрасный эффект

    Достоинства:
    Цена и лёгкость нанесения.
    Недостатки:
    Нет)
  • Евгений
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Классная штука. Скрывает микроцарапины, блеск отличный, гидрофоб вообще супер, располировывается легко. Машина спустя время припала пылью после полировки, но все равно блестит. Однозначно советую!

  • Илья
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Баллончика хватило на две полные обработки авто в кузове универсал, легко наносится (покупал губку сонакс) и полируется обычной микрофиброй, после нанесения авто сразу приобретает приятный блеск, гидрофоб достаточно хороший. Не могу сказать выдержит ли он 6 месяцев, у меня после трёх моек деликатным шампунем гидрофоб ухудшился, но видно что ещё работает, поэтому обработал авто второй раз, посмотрим сколько продержится.

    Достоинства:
    В акции хорошая цена, эффект виден сразу.
  • Виталий З***
    Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Вещь рабочая. На пол года точно хватило. Минус что губку надо ихнюю тоже покупать.

    Достоинства:
    Работает. Долго.
    Недостатки:
    Наверное нет.
  • Андрій С***
    Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Засіб чудовий , використав на 10 авто результатом задоволений. Вирішив замовити ще раз , прислали зовсім інший( не зелений а червоний) тестувати я тільки за але не за свої кошти! Як я можу його обміняти на той що мені необхідний?

  • Михаил Ж***
    Продавец: Rozetka. Емкость: 0.34

    Неожиданно очень крутая штука. Тут пока не покупал. Сначала заказал услугу на мойке и не пожалел. На мойке было 3 вида твердых воска. Этот считался самый топовый. Обошлось не дешево. Около 550 грн за всю машину, но оно стоило того, чтобы понять и теперь решить купить в личное пользование. Человек на мойке все сделал отлично. Нанес хороший добротный слой. Тут важно не жалеть и жлобиться на себе. Отлично выполнил полировку после нанесения. Действуйте в момент нанесения и полировки строго по инструкции. Эффект - однозначно бомба, пушка, ракета. Должен держаться 6 мес. Посмотрим. Если есть деньги, то можно делать каждые 3 месяца. Реально очень похоже на супер-дорогую керамику для премиум тачек, которая стоит под 10К. Понятно, что это не керамика, но лак точно под хорошим защитным слоем. Убирает мелкие царапки и делает насыщенный красивый слой. Если на жалеть, а жалеть нее нужно, то балона должно хватить на 8-10 полных покрытий тачки. Короче говоря, есть смысл купить себе в пользование. Точно будет нужен теплый гараж или паркинг. На улице наносить нельзя. Поцарапаете песком. Будет торба и труд мартышки. Рекомендую.

    Достоинства:
    Дает реальный эффект.
    Недостатки:
    Нет