Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Паста для механического полирования К2 Ultra Cut C3+ 100 г (K20417)

Код:  326690641
Оценка пользователей 4.47/5
на основе 19 отзывов
  • 5 звезд
    12 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    2 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Руслан К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    шкода часу і грошей , я невпевнений чи прибере ця паста риски від 1000 наждаки бо риск вона зовсім неприбнра ні дрібні ні які . Надає блиску поверхні і все.

    Достоинства:
    Трохи краще стало
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Підкажіть, чи викорстовували засіб згідно інструкції?

  • Дмитрий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Много воздуха в тюбике

    Достоинства:
    Работает как надо .
    Недостатки:
    Много воздуха в тюбике
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар, раніше таких відгуків не отримували.

  • Віктор К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Паста просто супер для мене. Наносив лак на авто і були переходи між новим і старим лаком. Руками і з цією пастою все вирівняв. Дуже задоволений!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за зворотній відгук!

  • Олександр Є***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Для акріла (ванни, столешні) хороша штука.

    Достоинства:
    полірує акріл і при ручному поліруванні
    Недостатки:
    нема
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук та вибір!

  • Юрий Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Были маленькие потёртости от мелкой наждачки, пробовал разные насадки на дрель, проходил несколько раз - эффекта ноль!!! И ещё, при открытии тюбика, вышел воздух и осталась половина пасты. короче барахло! Выброшенные деньги!

    Достоинства:
    Нет
    Недостатки:
    Не работает
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар, раніше таких відгуків не отримували. Рекомендуємо використовувати засіб згідно інструкції.

  • Олександр В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Сьогодні отримав даний товар. Тюбик на половину пустий! Вказано 100г, а по факту грам 40-50, все решта просто повітря!!!

    Недостатки:
    Тюбик на половину пустий!
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що так сталось. Ви можете повернути товар, або обміняти!

  • SokolX
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Убирает затертости, "паутинку" машинкой отлично, более глубокие тяжелее по 3 раза надо проходить! Пилит лак не сильно, зато годится для одного этапа, у меня на эксцентрике голограмм после этой пасты не было

    Достоинства:
    За свои деньги норм бюджетная паста, реально работает
    Недостатки:
    Тюбика 100г на авто не хватит
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Ярослав К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Не глибокі пошкодження лаку прибирає навіть при ручному поліруванні

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Олег П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    работает паста отлично

    Достоинства:
    шлифует хорошо
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Сергей А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Сколи та царапки в мене не прибирало.блиску придає

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    За таку ціну нема
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Норм , полірує дуже дрібні подряпини

    Достоинства:
    Полірує голограми, від щітки подряпини
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Олег
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Паста хороша, використали весь тюбік, треба ще)

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Роман К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Полирует норм, но глубокие царапины не берет

  • Юрій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Працює

    Достоинства:
    Не дорога,виконує свою роботу
    Недостатки:
    Не знайшов
  • Дима С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Добра паста

  • Виталий М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Быстрая доставка, срок годности в порядке, упаковка целая

    Достоинства:
    Не использовал, потом дополню
    Недостатки:
    Не обнаружил
  • Марк Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Працює

    Достоинства:
    Ціна, дійсно працює на відміну від тієї що без с3
    Недостатки:
    Запах. Погано змивається як з лфп так й з рук
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Євген С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Наче норм., на свої гроші піде

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    За свої гроші їх немає !
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Руслан Г***
    Продавец: Rozetka. Емкость: 0.1

    Нічого більше ніж саму легшу паутинку чи мікроцарапини, які видно здебільшого на сонці воно не прибере, хоч будете 2 год по 5разів один елемент проходити. Блиску придає - це так, бо має віск, але на два-три місяці або 10-15 мийок. Кароч норм паста для продажі авто перед оглядом, бо блиску придає навіть з тряпки потерти.

    Достоинства:
    Ціна, консистенція норм, на машину 2шт. точно хватить.
    Недостатки:
    Забирає лише паутинку і мікро царапини, нічого більше воно не забере, не надійтесь на коментарі.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за зворотній відгук!