Картка Rozetka
Свічка запалювання Denso W22TT (4621) - зображення 1
DENSO
W22TT

Свічка запалювання Denso W22TT (4621)

Код:  103116990

Є в наявності

225

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 38  x 6
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 
 

Опис

Матеріал центрального електроду нікель Кількість електродів маси 1 шт Захист від перешкод є Тип посадки плоске сідло Зазор між електродами 0.80 мм Діаметр різьблення M14 Крок різьблення 1.25 мм Довжина різьблення 19.00 мм Розмір ключа 20.60 мм

Характеристики

Марка авто
Модель авто
  • 2110
  • Ibiza
  • Lancer
Матеріал центрального електрода
Розмір під ключ
Довжина різьби свічки
Калильне число
  • 22
Діаметр різьблення свічки
Кількість електродів
Тип запчастини

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар продавця Ring Ukraine
  • Олексій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Ring Ukraine

    Дуже гарні.Рекомендовано.

    Недоліки:
    Немає
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Роман Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: WAWES

    Москвич 2141 УЗАМ 1.5л все работает без проблем!!!Обслуживанием магазина, и консультацией продавца остался доволен.Желаю удачи в развитии магазина!!!

    Переваги:
    Вроде как под ГБО!!!
    Недоліки:
    Необнаружено
  • Омельченко В***
    Продавець: WAWES

    Доброго здоровья. Подскажите пожалйста.
    У мого батька Москвич 4120, поставил ГБО (уже давно). Стояли как-то NGK беушные - бомба, но закончились (ничто не вечно). Смотрел новые NGK - комплект дороже выходит чем Москвич. Теперь вот всё морочиться с свечами. Ставили А20Д - не оно. Кто знает, подскажите, подойдут эти свечи? Двигатель УЗАМ-412 под 92-й бензин. Катушка не помню, но вроде 15кВ выдаёт. Или лучше взять BRISK LR15YS silver? Спасибо.