
- Місткість
- 5 л
- Країна реєстрації бренду
- Німеччина
Масло моторне синтетичне 5л 5w-30 genium engine oil mb 229.51 MERCEDES-BENZ, A000989690613ABDE-Mercedes-Benz
Немає в наявності
3 171₴
Опис
Преміальна фірмова моторна олія, вироблена концерном Mercedes Benz спеціально для сучасних дизельних автомобілів, обладнаних фільтрами сажі. Розроблено з урахуванням усіх вимог фірмового допуску MB 229.51 та виключно сумісне з двигунами, яким наказано масло з цим допуском.
Mercedes Benz Genuine Engine Oil MB 229.51 5W-30 A000989690613ABDE 5л може застосовуватися також у бензинових моторах, у тому числі з турбонагнітачем, згідно з цим допуском.
Переваги:
- Вироблено відповідно до конструктивних особливостей, завдяки чому має відмінну прокачування навіть у холодну пору року та забезпечує надійний захист від зносу, сколів та задирок.
- Зберігає стабільність масляної плівки за будь-яких видів водіння, як і в міському режимі з частими зупинками та пусками, так і при швидкісному русі по трасі.
- Знижує тертя у рухомих вузлах, тим самим підвищує потужність та скорочує витрату палива.
- Гарантує легкий холодний старт з мінімальним зносом навіть у холодну пору року.
- Має високу зносостійкість і зберігає свої мастильні та захисні властивості на тривалий період, завдяки чому може використовуватися в силових агрегатах з продовженими проміжками заміни олій (до 20 000км).
- Продовжує безвідмовний термін служби всіх елементів та двигуна в цілому.
Характеристики
- Місткість
- 5 л
- Клас в'язкості SAE
- 5W-30
- Тип двигуна
- Тип основи мастила
- Країна реєстрації бренду
- Німеччина
Відгуки та питання
- 5
зiрок 0 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- АндрійПродавець: Oil-Club. Клас в'язкості SAE: 5W-30. Місткість: 1
замовив цю оливу, сказалв продавець що там який глюк і я замовив не 5 літрів а 1. і в нього відображенно замовлення на 1 літр, фотки доречі не надали проте обіцяли.
по номеру бьється як 5 літрів, но всім фіолетово, тому що на сайті фотка літрової пляшки, фото додаю.
Так от направити ніхто не направив товарчик, служба підтримка уйшла в закат каже ми не в тебе що за трабл і взагалі типу все законно, підтримка розетки не хоче вирішувати проблему, продавець не хоче відправити товар і вирішити проблему.
хлопці і дівчата, оце європа! за це всі страждання українців і всі хто вважає що вони раз і стали українцями, тебе як посилали так і посилають- Переваги:
- я не знаю, може відгук піблікнуть почитаєте
- Недоліки:
- а мені товар не направили

