
- Місткість
- 5 л
- Країна реєстрації бренду
- Польща
Олива моторна K2 SYNTHETIC MOTOR OIL SN XN 5W-30 5 л (O1505E)
Код: 440206475
Немає в наявності
1 564₴
1 315₴
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Опис
K2 SYNTHETIC MOTOR OIL SN XN 5W-30 - це синтетична моторна олива всесезонного використання, розроблена для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів, з турбонаддувом і без нього. Олива відповідає вимогам API SN/CF, ACEA A3/B4/C3 і ILSAC GF-5.
Властивості:
Переваги:
Пам'ятайте: Використання якісної моторної оливи та дотримання рекомендованого інтервалу заміни є запорукою безперебійної роботи та довговічності двигуна вашого автомобіля.
Властивості:
- Забезпечує надійний захист двигуна від зносу, корозії та відкладень.
- Зберігає своїм в'язкісні характеристики при різних температурах, забезпечуючи легкий пуск двигуна в холодну пору року та надійне змащення в спеку.
- Має чудові мийні та диспергувальні властивості, що запобігають утворенню нагару та інших шкідливих відкладень на деталях двигуна.
- Стійка до окиснення та термічного розкладання.
- Збільшений інтервал заміни оливи.
- Економія пального.
- Відповідає вимогам щодо зниження викидів шкідливих речовин.
Переваги:
- Висока якість та надійність за доступною ціною.
- Універсальність застосуванню.
- Захист довкілля.
- Відповідає міжнародним стандартам.
- Збільшений інтервал заміни оливи.
- Економія у великих обсягах.
Пам'ятайте: Використання якісної моторної оливи та дотримання рекомендованого інтервалу заміни є запорукою безперебійної роботи та довговічності двигуна вашого автомобіля.
Характеристики
- Місткість
- 5 л
- Клас в'язкості SAE
- 5W-30
- Тип двигуна
- Тип основи мастила
- Категорія техніки
- Специфікації ACEA
- Країна-виробник товару
- Польща
- Специфікації ILSAC
- Країна реєстрації бренду
- Польща
- Гарантія
- 12 місяців
- Сертифікати та висновки
- EAN
- 5906534043658
Відгуки та питання
Оцінка користувачів 0/5
на основі 1 відгук
- 5
зiрок 0 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- ЄвгенійПродавець: Rozetka
Жахливе мастило, вирішив спробувати думав хімія цієї фірми гарно себе зарекомендувала, а от мастило після 3тис.км пішов падати рівень, до цього все було добре, замінив на те яким користувався і все добре рівень від заміни до заміни. Не рекомендую залив в пассат 2.5 америка.
- Переваги:
- Вартість але воно того не вартує.
- Недоліки:
- Після 3тис.км двигун почав брати масло

